Turnusy oczyczające

 

Cuda Natury

Turnusy oczyszczające organizm na Mazurach

Czujesz, że w Twoim życiu przydałyby się zmiany? Chciałbyś rozpocząć proces holistycznego uzdrawiania swojego ciała i ducha? Jesteśmy przekonani, że zainteresuje Cię prowadzona przez nas działalność, którą opieramy na miłości do zdrowia i życia.

Cuda Natury to turnusy oczyszczające organizowane w kameralnym, klimatycznym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach. Oferujemy pobyty:

  • z pełnym wyżywieniem,
  • dla grup,
  • weekendowe,
  • a do tego również siedmiodniowe posty serwatkowe.

Jako że główną ideą naszej działalności jest życie w zgodzie z naturą, wszystkie serwowane dania są tworzone na bazie artykułów od lokalnych rolników, farmerów oraz serowarów. Pochodzenie oraz jakość pożywienia są dla nas kluczowe, stąd też w menu dominuje wiele produktów własnego wyrobu (m.in. masło czy chleb). Co ważne, decydując się na turnus oczyszczania organizmu, możesz spodziewać się jadłospisu wegetariańskiego. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że w przypadku szczególnych potrzeb Gości, jesteśmy w stanie serwować także niektóre potrawy rybne lub mięsne.

Jak wygląda turnus odchudzający w Cudach Natury?

Prowadzony przez nas ośrodek dysponuje aktualnie około 30 miejscami noclegowymi. Docelowo po realizacji prac remontowych będziemy jednak mogli przyjmować nawet 120 osób. Podczas turnusów oczyszczających organizm przykładamy dużą wagę do jadłospisu, proponując Gościom wyśmienite potrawy na bazie lokalnych, ekologicznych produktów. Staramy się oprócz tego oferować rozwojowe zajęcia takie jak, chociażby:

  • joga,
  • terapia dźwiękiem (koncerty mis kryształowych i kamertonów),
  • warsztaty oddychania.

Co ważne, udostępniamy też małą salę konferencyjną — doskonałą do organizacji zajęć w przypadku zorganizowanych grup, a także strefę relaksu oraz czytelnię z biblioteką. W celu zapewnienia Gościom maksymalnego komfortu proponujemy wyłącznie jedno- bądź dwuosobowe pokoje.

Post serwatkowy — na czym polega turnus oczyszczający organizm?

Organizowane przez nas posty serwatkowe to unikalne wyjazdy gwarantujące cały szereg korzyści zarówno dla ciała, jak i ducha. Bazując na własnym doświadczeniu, przygotowaliśmy program detoksu opierającego się na siedmiodniowym spożywaniu serwatki koziej, przy jednoczesnej rezygnacji z innych posiłków. Efekty tej kuracji są zadziwiające! Serwatka jest bogata w szereg ważnych wartości odżywczych, a jej picie ma nieoceniony wpływ na regenerację organów oraz poprawę zdrowia. Przyjmując przez 7 dni wyłącznie serwatkę, uzupełniamy niedobory mikroelementów i pierwiastków, które trudno niekiedy pozyskać z tradycyjnego pożywienia. Kluczem do wysokiej skuteczności postu serwatkowego jest to, że pijąc wyłącznie samą serwatkę kozią, angażujemy 100% energii na wchłanianie zawartych w niej składników. Co ważne, nie ma żadnych ograniczeń w zakresie ilości, a w trakcie trwania postu można spożywać dowolną ilość serwatki zgodnie z potrzebami naszego ciała.

Powody, dla których warto zdecydować się na turnusy oczyszczania organizmu

Cuda Natury są naszą odpowiedzią na potrzebę wyjazdów w duchu slow. Wyznajemy holistyczne podejście w dbaniu o ciało, co manifestujemy zarówno poprzez wyjątkową, kameralną atmosferę pensjonatu, przygotowywane z lokalnych, ekologicznych produktów dania, jak i dodatkowe zajęcia dla Gości — w formie jogi, warsztatów oddychania czy koncertów mis kryształowych. Dbamy nawet o najdrobniejsze detale, czego przykładem są, chociażby starannie wybierane przez nas do łazienek mydła, tworzone przez pasjonatkę kosmetyków w zgodzie z naturą. Zapisz się na kolejne oczyszczanie organizmu bądź też turnus odchudzający już dziś. Przystępna cena i wyjazdy organizowane w zgodzie z naturą? Tylko u nas!

rezerwacja