Zabiegi SPA

Oferta zabiegów SPA

 • Aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny
  czas trwania: 50 min. cena: 250 zł

Masaż dla zmysłów –  propozycja dla miłośników zapachów. Jest to masaż relaksacyjny całego ciała przy akompaniamencie naturalnych olejków eterycznych i wykonywany na naturalnych olejach.
Zdecyduj sam, który zapach najlepiej ukoi Twoje zmysły. Masaż ten polecamy szczególnie osobom, które potrzebują głębokiego relaksu.

 

 • Liftingujący masaż twarzy Kobido
  czas trwania: 50 min. cena: 250 zł

Japońska technika masażu twarzy i karku, która jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną alternatywą  dla zabiegów medycyny estetycznej. Składa się z kilku etapów, które polegają na szybkich i intensywnych ruchach. Jest niezwykle relaksujący i odprężający. Podczas masażu mięśnie są rozluźnione, a skóra napięta, więc odzyskuje młodzieńczy wygląd. Założeniem masażu jest rozluźnienie poszczególnych obszarów na twarzy, spektakularny lifting oraz pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

 

 • Głęboko rozluźniający masaż pleców i głowy
  czas trwania: 50 min. cena: 250 zł

Masaż wykonywany jest na bazie oleju z lawendy i szyszek sosny w celu odprężania, redukcji bólu, rozluźnienia napięcia mięśni karku i pleców oraz głowy. W rozluźnieniu pomogą naturalne bańki ogniowe, których rodzaj postawienia na ciało zależy od problemu bólowego, obszaru masowanego ciała oraz budowy anatomicznej – są to bańki szklane, bambusowe lub tybetańskie.

 

 • Masaż gorącymi kamieniami
  czas trwania: 50 min. cena: 250 zł

Ciepły dotyk kamieni relaksuje mięśnie, zmniejsza ich napięcia i redukuje ból. Masaż gorącymi kamieniami przyspiesza cyrkulację krwi, która dotlenia organizm i zapewnia mu składniki odżywcze. Pobudzony układ krążenia to także szybsza przemiana materii, a co za tym idzie, organizm skutecznie pozbywa się toksyn.

 

 • Rytuał na ciało pachnąca magnolia
  czas trwania: 50 min. cena: 250 zł

Zabieg pachnąca magnolia przywróci Twojemu ciału aksamitną gładkość, naturalny blask i piękny wygląd. Peeling z płatków magnolii oraz dodatku wosku pszczelego delikatnie złuszczą naskórek. Dodatkowo aromatyczne masełko do ciała ze słonecznej forsycji zapewni odpowiednie nawilżenie, a delikatny masaż ukoi Twoje zmysły.

 

Zabiegi wykonuje Anna

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Cię na wspaniałe masaże wykonywane na bazie naturalnych, ciepłych olejów i przepięknie pachnących olejków eterycznych oraz zatopionych w nich roślin, zebranych w otaczającej nas przyrodzie. Wszystkie rośliny i zioła są dobierane według danej pory roku. Od prawie 20 lat zajmuję się masażem, pracą z ciałem i ludźmi zarówno bólowymi, jak i dbającymi o swój stan zdrowia i witalny wygląd. Jestem absolwentką fizjoterapii, co daje mi szerokie spectrum działania z różnymi potrzebami klientów. Skończyłam też szkołę kosmetyczną, a  swoją wiedzę z zakresu masażu i rehabilitacji przekazuję jako nauczyciel na zajęciach w szkole policealnej.

Wszystkie zabiegi są realizowane po wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna: 791 311 881

Mail: kontakt@cudanatury.com 

rezerwacja