Zabiegi z medycyny chińskiej

Akupunktura

Czas zabiegu 30 min. Cena za zabieg 190 zł.

Akupunktura to jedna z najpopularniejszych technik terapeutycznych medycyny chińskiej, jest skuteczna przy wielu dolegliwościach zarówno bólowych, jak i emocjonalnych – na przykład ukoi ból pleców czy głowy, zrelaksuje po pracowitym i stresowym dniu, wspomoże procesy trawienne. W zabiegu używa się do kilkunastu igieł wybranych zazwyczaj na rękach, nogach, brzuchu, twarzy lub na plecach. Dobór punktów akupunkturowych zależy od diagnozy dolegliwości pacjenta. Igły są jednorazowe.

 

Refleksologia stóp

Czas zabiegu 50 min. Cena za zabieg 250 zł.

Leczniczy masaż stóp. Na stopach znajdują się receptory wszystkich narządów naszego ciała. Poprzez odpowiedni ucisk tych receptorów, następują procesy lecznicze w organizmie. Ponadto, zabieg doskonale relaksuje całe ciało i umysł, daje ulgę zmęczonym stopom.

 

Refleksologia twarzy

Czas zabiegu 50 min. Cena za zabieg 250 zł.

Leczniczy i bardzo odprężający masaż twarzy, uszu, szyi i barków. Dzięki temu zabiegowi poprawisz funkcjonowanie całego organizmu, zrelaksujesz się i poprawisz wygląd swojej cery. Jest to bardzo przyjemny i kompleksowy zabieg.

 

Przeciwzmarszczkowy chiński masaż twarzy

Czas zabiegu 50 min. Cena za zabieg 250 zł.

Odmładzający i relaksujący masaż twarzy, którego celem jest poprawa jakości skóry i zmniejszenie się zmarszczek. Już po jednym zabiegu widać efekt upiększająco – liftingujący. Do zabiegu używa się min. małych baniek i płytki guasha.

 

Chiński masaż pleców

Czas zabiegu 30 min. Cena za zabieg 190 zł.

Dzięki odpowiednio dobranym technikom na mięśniach, punktach akupunkturowych i meridianach masaż daje odprężenie, zmniejsza napięcie i bóle, a przy tym pobudza krążenie energii Qi. Doskonale pomaga przy stresie i zmęczeniu.

 

Zabiegi wykonuje Beata

Terapeutka medycyny chińskiej. Refleksolożka. Instruktorka i zawodniczka kung-fu. Mistrzyni Świata. Mówczyni. Ukończyła akupunkturę i ziołolecznictwo. Absolwentka Akademii Zawodowych Mówców. Od 1997 trenuje sztuki walki. Członkini Kadry Polski Wushu. Zdobyła ponad 150 medali, w tym tytuły: Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy i Mistrzyni Świata. Dzięki medycynie chińskiej pomaga w sposób kompleksowy i trwały poprawić stan zdrowia. Jej misją jest propagowanie zdrowego trybu życia.

Wszystkie zabiegi są realizowane po wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna: 791 311 881

Mail: kontakt@cudanatury.com 

rezerwacja